phone-icon

moduł

Raporty

 

Biblioteka gotowych
zestawień i raportów

Baseline™ udostępnia dużą ilość raportów w bazowej wersji systemu. Biblioteka raportów jest zbudowana na wzór drzewa katalogów co ułatwia kategoryzację oraz wyszukiwanie. Każdy raport może być udostępniony na dashboardzie, na szczegółach elementu lub na bocznym panelu modułowym.

Baseline™ generuje raporty na podstawie danych jakie posiada lub danych pobieranych z systemów zewnętrznych.

 

Prosty edytor
raportów i dashboardów

Raporty bazują na zapytaniach SQL zapisywanych w postaci tzw. „procedur przechowywanych”. Administrator systemu może w prosty sposób tworzyć własne zestawienia i raporty używając wbudowanego edytora oraz wbudowanych kategorii np. zestawienia tabelaryczne, wykresy, raporty html.

Baseline™ posiada mechanizm cyklicznego procesu generowania i wysyłki raportów do wybranej grupy osób.

 

Dostęp z
różnych urządzeń

Raporty są wyświetlane na laptopie, tablecie oraz smartfonie. Uruchamiasz je kiedy chcesz i gdzie chcesz. Dostęp mobilny jest dodatkowo zabezpieczony certyfikatem bezpieczeństwa, który jest zainstalowany na urządzeniu.

Wszystkie wykresy są wyświetlane w sposób interakcyjny tzn. z możliwością ręcznego zoomowania i filtrowania serii danych.

 

Statystyki
na monitorze TV

Baseline™ został dostosowany do wyświetlania ekranów statystyk na dużych wyświetlaczach TV (wallboard). Dane pobierane są w trybie rzeczywistym z zewnętrznych źródeł oraz prezentowane w formie pokazu slajdów.

Rozwiązanie znajduje zastosowanie w działach Call Center, działach Sprzedaży lub IT.

Pozostałe moduły