phone-icon

moduł

Intranet

 

Tablice ogłoszeniowe jako
kanał wymiany informacji

Tablice są profesjonalnym i bezpiecznym kanałem wymiany informacji wewnątrz firmy. Swoje zastosowanie znajdują w wewnętrznych dyskusjach, rekrutacjach, obwieszczeniach lub eventach. Podobnie jak w przypadku forów internetowych, użytkownicy mogą tworzyć wątki, zapraszać gości, publikować posty i komentarze oraz umieszczać linki, obrazy lub załączniki.

Tablice ogłoszeniowe z powodzeniem zastępują kanał e-mail w zakresie komunikacji firma-pracownicy.

 

Baza wiedzy jako
repozytorium dokumentów firmowych

Koniec z plikami zlokalizowanymi w folderach sieciowych, prywatnych komputerach oraz mailach. Firmowa Baza wiedzy to jedno, centralne miejsce przechowywania dokumentów wewnętrznych (procedury, instrukcje, szablony umów i pism) oraz informacji takich jak (FAQ, notatki). Struktura folderów z możliwością nadawania uprawnień w zupełności zastępują udział sieciowy dając przy tym możliwość dostępu do plików z każdego miejsca i o każdej porze.

Baza wiedzy umożliwia publikację plików do wybranych grup użytkowników w celu potwierdzenia zapoznania się z dokumentem.

 

Elektroniczna
książka adresowa

Centralne miejsce w systemie z kontaktami do wszystkich osób w firmie (lub spółek zależnych). Pozwala na szybkie wyszukanie informacji o pracowniku oraz osobie, która go zastępuje w czasie planowanej nieobecności.

Książka adresowa idealnie sprawdza się w środowiskach rozproszonych oraz organizacjach wielospółkowych.

 

Wewnętrzny
komunikator chat

Czat wewnętrzny jest bezpieczną i szybką metodą wymiany informacji w firmie. Czat umożliwia jednoczesne prowadzenie korespondencji z wieloma użytkownikami, pozwala na przekazywanie plików oraz linków bezpośrednich. Czat definitywnie ogranicza i eliminuje zbędną komunikację mailową pomiędzy pracownikami.

Pracujemy nad tym, aby czat wewnętrzny był również dostępny w aplikacji mobilnej Baseline™.

 

Ważne skróty
w jednym miejscu

Intranet to również miejsce, gdzie umieścisz skróty do wszystkich ważnych informacji oraz systemów znajdujących się w sieci wewnętrznej.

Koniec z pracą w bałaganie i środowisku rozproszonym.

Pozostałe moduły