moduł

Komponenty dodatkowe

 

Plugin do poczty e-mail

Umożliwia eksport wiadomości e‐mail bezpośrednio do Baseline™ z poziomu popularnych programów pocztowych takich jak: MS Outlook,
Gmail, Thunderbird.

Wyeksportowane wiadomości automatycznie są kojarzone z istniejącym w systemie kontaktem.

 

Mechanizm OCR

Mechanizm najczęściej wykorzystywany na etapie rejestracji faktur, który samodzielnie odczytuje dane finansowe z obrazu dokumentu. OCR znacznie przyspiesza proces rejestracji faktur oraz nie pozwala na wprowadzanie błędnych danych do systemu.

Inne zastosowanie OCR umożliwia wyszukiwanie dowolnych dokumentów znajdujących się w systemie na podstawie słów kluczy w treści (Full-Text Search).

 

Plugin do MS Office

Umożliwia wersjonowanie plików MS Office w systemie Baseline™. Dokument jest blokowany w systemie Baseline™ i otwierany w programie MS Office. Po zakończeniu edycji nowa wersja dokumentu wysyłana jest bezpośrednio do systemu Baseline™.

Plugin współpracuje z programami MS Word, MS Excel, MS PowerPoint.

 

DAC (Document Access Control)

Dodatek umożliwiający zabezpieczenie wrażliwych plików w taki sposób, aby zwykły użytkownik mógł zapoznać się z dokumentem, ale nie mógł pobrać lub skopiować jego zawartości.

Plugin umożliwia bezpośredni podgląd w przeglądarce 50+ różnych formatów plików m.in. MS Office, MS Project, AutoCAD.

 

Konektor do systemu księgowego

Umożliwia wyeksportowanie dokumentów finansowych (faktur kosztowych i sprzedażowych) z Baseline™ do systemu księgowego. W ofercie posiadamy konektory do wszystkich najpopularniejszych systemów księgowych.

Przykładowe kanały komunikacji: SOAP, REST, FTP, FLAT FILE.

 

Plugin E-Nadawca

Konektor do usługi Elektroniczny Nadawca Poczty Polskiej. Umożliwia automatyczną rejestrację i nadawanie przesyłek/paczek bezpośrednio z systemu Baseline™. Dla wszystkich przesyłek/paczek są pobierane i drukowane etykiety adresowe.

W celu korzystania z dodatku należy posiadać podpisaną umowę z Pocztą Polską.

 

Plugin Voip

Integruje możliwości centrali telefonicznej z systemem Baseline™. Umożliwia nawiązywanie jak i odbieranie rozmów telefonicznych od klientów bezpośrednio z poziomu systemu Baseline™. Baseline™ wyświetla kartę klienta w momencie nawiązywania połączenia oraz umożliwia przeglądanie dziennika połączeń oraz odsłuchiwanie zapisanych rozmów.

Integrujemy się z wieloma dostawcami usług telefonii voip.

Pozostałe moduły