phone-icon

moduł

Komponenty dodatkowe

 

Plugin do poczty e-mail

Umożliwia eksport wiadomości e‐mail bezpośrednio do Baseline™ z poziomu popularnych programów pocztowych takich jak: MS Outlook,
Gmail, Thunderbird.

Wyeksportowane wiadomości automatycznie są kojarzone z istniejącym w systemie kontaktem.

 

Mechanizm OCR

Mechanizm najczęściej wykorzystywany na etapie rejestracji faktur, który samodzielnie odczytuje dane finansowe z obrazu dokumentu. OCR znacznie przyspiesza proces rejestracji faktur oraz nie pozwala na wprowadzanie błędnych danych do systemu.

Inne zastosowanie OCR umożliwia wyszukiwanie dowolnych dokumentów znajdujących się w systemie na podstawie słów kluczy w treści (Full-Text Search).

 

Plugin do MS Office

Umożliwia wersjonowanie plików MS Office w systemie Baseline™. Dokument jest blokowany w systemie Baseline™ i otwierany w programie MS Office. Po zakończeniu edycji nowa wersja dokumentu wysyłana jest bezpośrednio do systemu Baseline™.

Plugin współpracuje z programami MS Word, MS Excel, MS PowerPoint.

 

DAC (Document Access Control)

Dodatek umożliwiający zabezpieczenie wrażliwych plików w taki sposób, aby zwykły użytkownik mógł zapoznać się z dokumentem, ale nie mógł pobrać lub skopiować jego zawartości.

Plugin umożliwia bezpośredni podgląd w przeglądarce 50+ różnych formatów plików m.in. MS Office, MS Project, AutoCAD.

 

Konektor do systemu księgowego

Umożliwia wyeksportowanie dokumentów finansowych (faktur kosztowych i sprzedażowych) z Baseline™ do systemu księgowego. W ofercie posiadamy konektory do wszystkich najpopularniejszych systemów księgowych.

Przykładowe kanały komunikacji: SOAP, REST, FTP, FLAT FILE.

 

Plugin E-Nadawca

Konektor do usługi Elektroniczny Nadawca Poczty Polskiej umożliwia automatyczną rejestrację i nadawanie przesyłek/paczek bezpośrednio z systemu Baseline™. Dla wszystkich przesyłek/paczek są pobierane i drukowane etykiety adresowe.

W celu korzystania z dodatku należy posiadać podpisaną umowę z Pocztą Polską.

 

Podpis kwalifikowany

Służy do podpisywania dokumentów i umów, które mają moc prawną. Specjalny komponent webowy zintegrowany z przeglądarką www umożliwia składanie podpisu kwalifikowanego zainstalowanego na komputerze użytkownika.

Dodatek wykorzystywany jest również do masowego składania podpisów i jest kompatybilny z certyfikatami wydawanymi przez kwalifikowanych dostawców: KiR, Certum, Cencert, EuroCert, PWPW.

 

Podpis online Autenti

Platforma Autenti oferuje rozwiązania umożliwiające podpisywanie dowolnych dokumentów online, na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu. Dodatek umożliwia pełną integrację systemu Baseline™ z Autenti.com bez konieczności pobierania dokumentów i wysyłania ich pocztą e-mail. Użytkownik wybiera zestaw dokumentów w wersji Word lub pdf oraz wskazuje osoby zatwierdzające. Na tej podstawie Baseline™ wysyła dokumenty do Autenti używając natywnego API, a po ich podpisaniu automatycznie pobiera zatwierdzony plik pdf i zachowuje go w repozytorium Umów.

Więcej o usłudze podpisu Autenti znajdziesz tutaj.

Pozostałe moduły