Trans.eu

Wybraliśmy rozwiązanie Baseline™ spośród wielu analizowanych systemów CRM. Współpraca w kwestiach technicznych oraz procesowych związanych z wdrożeniem systemu przebiegała doskonale. Chciałbym tym samym wyrazić zadowolenie ze współpracy i możliwości uczestnictwa w rozwoju systemu Baseline™.

Krzysztof Lubieniecki Główny Architekt Systemu, Wrocław
Trans.eu
Grupa Copernicus

Używamy na co dzień Baseline™ jako system elektronicznego obiegu dokumentów oraz platformę do zarządzania i kontrolowania głównych procesów finansowych.

Monika Trzeciak Dyrektor Operacyjny, Warszawa
Grupa Copernicus
SATIS GPS Sp. z o.o.

CRM od Baseline uporządkował podstawowe procesy sprzedażowe w naszej firmie. Na co dzień pomaga handlowcom w szybszej i bardziej efektywnej realizacji zadań.

Monika Szymaniak Marketing Manager, Warszawa
SATIS GPS Sp. z o.o.
Mondi Group

Szukaliśmy firmy technologicznej, która usprawni nasze procesy związane z archiwizacją dokumentacji produkcyjnej. Baseline stanął na wysokości zadania i przeprowadził profesjonalne wdrożenie w naszym przedsiębiorstwie.

Zbigniew Stanisławski Production and Quality Specialist, Poznań
Mondi Group
Fabryka Magika Sp. z o.o.

Baseline™ zautomatyzował proces ofertowania klientów i obsługi zamówień produkcyjnych. Nasze produkty szybciej trafiają do użytkowników końcowych.

Michał Czeluśniak Dyrektor Zarządzający, Kraków
Fabryka Magika Sp. z o.o.
Brother

Współpraca z inżynierami Baseline każdorazowo przebiega w sposób szybki i profesjonalny. Wspólnie tworzymy i usprawniamy rozwiązania obiegu dokumentów z wykorzystaniem urządzeń Brother.

Paweł Wośko Pre-Sales Consultant, Warszawa
Brother
Hotel Bania **** Thermal & Ski

Szybkie i profesjonalnie wdrożenie systemu w Dziale Rezerwacji Grupowej. Baseline™ z powodzeniem zastąpił dotychczasowe narzędzia biorące udział w procesie ofertowania.

Karol Pilch Kierownik Działu Rezerwacji, Białka Tatrzańska
Hotel Bania **** Thermal & Ski
Frapol Sp. z o.o.

Dzięki Baseline™ tworzenie ofert zostało zautomatyzowane i znacznie przyspieszone, a dział handlowy zyskał profesjonalne i innowacyjne narzędzie pracy.

Jarosław Wojtal Dyrektor Handlowy, Kraków
Frapol Sp. z o.o.
Charlie Food & Friends

Z Baseline™ uporządkowaliśmy przepływ dokumentów pomiędzy restauracjami a centralą firmy. Wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów otworzyło przed nami duże możliwości i usprawniło przepływ informacji pomiędzy spółkami grupy.

Jan Rogala Vice Prezes Zarządu, Katowice
Charlie Food & Friends
Vision Express SP Sp. z o.o.

Baseline™ sprawdził się w dziale Kadr jako system do zarządzania elektronicznymi teczkami naszych pracowników oraz zamawiania papierowych oryginałów dokumentów.

Łukasz Makolądra Finance Manager, Warszawa
Vision Express SP Sp. z o.o.
PromoHolding Sp. z o.o.

Baseline™ to narzędzie spełniające nasze oczekiwania, pozwalające na sprawne i dynamiczne rozwijanie się poszczególnych spółek w ramach holdingu.

Ryszard Chmura Prezes Zarządu, Kraków
PromoHolding Sp. z o.o.
Geotermia Podhalańska S.A.

Baseline™ wykorzystujemy z powodzeniem jako system odpowiedzialny za wsparcie i usprawnianie procesów obsługi obiektów i odbiorców ciepła.

Czesław Ślimak Prezes Zarządu, Zakopane
Geotermia Podhalańska S.A.
CCTel Sp. z o.o.

Baseline™ to świetne narzędzie raportowania, które dzięki wbudowanej mobilności zapewnia stały dostęp do aktualnych danych bez konieczności angażowania pozostałych pracowników firmy.

Krzysztof Kostyła Prezes Zarządu, Lublin
CCTel Sp. z o.o.
RiM Sp. z o.o.

Indywidualne dostosowanie systemu Baseline™ do naszych wymagań nie tylko usprawniło pracę wewnątrz firmy, ale również ułatwiło proces obsługi klienta.

Łukasz Kuźmiński Członek Zarządu, Warszawa
RiM Sp. z o.o.
Latis Logistics Sp. z o.o.

Najbardziej elastyczne rozwiązanie jakie można sobie wyobrazić. Z Baseline™ udało nam się zintegrować wszystkie procesy biznesowe i zredukować koszty ich obsługi. Zdecydowanie polecam dla innych.

Tomasz Kwiatkowski Dyrektor Zarządzający, Gdynia
Latis Logistics Sp. z o.o.
Teletec Sp. z o.o.

Wdrażając Baseline™ w naszym przedsiębiorstwie zyskaliśmy nieograniczone możliwości w zakresie analizy danych sprzedażowych i raportowania online. Ta platforma swobodnie integruje się z pozostałymi systemami, dzięki czemu znacznie podnieśliśmy skuteczność nie tylko w obszarze sprzedażowym, ale również w obszarach zarządzania ludźmi.

Maciej Rębiasz Dyrektor Zarządzający, Kraków
Teletec Sp. z o.o.