phone-icon
Polcom S.A.

Szukaliśmy intuicyjnego programu, zapewniającego wsparcie w zarządzaniu relacjami z klientami, który pozwoliłby nam na zwiększenie efektywności naszych działań sprzedażowych. Dzięki Baseline™ mamy możliwość tworzenia repozytorium strategicznych dla nas informacji oraz możliwość sprawnego zarządzania nimi.

Anna Kulikowska Business Development Manager
Polcom S.A.
Datera

Istotnym elementem wdrożenia było wsparcie procesu sprzedażowego i koordynacja pracy zespołu handlowego w firmie poprzez integrację CRM Baseline™ z wykorzystywaną przez nas własną wirtualną centralą VoIP – Datera Call-eX Cloud. Integracja poprawiła ergonomię pracy handlowców.

Paweł Cacko Dyrektor Sprzedaży
Datera
Datera

Wdrożenie Elektronicznego obiegu dokumentów pozwoliło zwiększyć kontrolę nad obiegiem i archiwizacją dokumentów wewnątrz firmy. Jest to szczególnie istotne dla pracowników administracji oraz odpowiedzialnych za obsługę klientów w zakresie m.in.: przetwarzania umów handlowych, różnego rodzaju korespondencji czy rozpatrywania reklamacji.

Małgorzata Hrywniak Kierownik Zespołu Front Office i HR
Datera
SATIS GPS Sp. z o.o.

CRM od Baseline uporządkował podstawowe procesy sprzedażowe w naszej firmie. Na co dzień pomaga handlowcom w szybszej i bardziej efektywnej realizacji zadań.

Monika Szymaniak Marketing Manager, Warszawa
SATIS GPS Sp. z o.o.
Mondi Group

Szukaliśmy firmy technologicznej, która usprawni nasze procesy związane z archiwizacją dokumentacji produkcyjnej. Baseline stanął na wysokości zadania i przeprowadził profesjonalne wdrożenie w naszym przedsiębiorstwie.

Zbigniew Stanisławski Production and Quality Specialist, Poznań
Mondi Group
Fabryka Magika Sp. z o.o.

Baseline™ zautomatyzował proces ofertowania klientów i obsługi zamówień produkcyjnych. Nasze produkty szybciej trafiają do użytkowników końcowych.

Michał Czeluśniak Dyrektor Zarządzający, Kraków
Fabryka Magika Sp. z o.o.
Brother

Współpraca z inżynierami Baseline każdorazowo przebiega w sposób szybki i profesjonalny. Wspólnie tworzymy i usprawniamy rozwiązania obiegu dokumentów z wykorzystaniem urządzeń Brother.

Paweł Wośko Pre-Sales Consultant, Warszawa
Brother
Frapol Sp. z o.o.

Dzięki Baseline™ tworzenie ofert zostało zautomatyzowane i znacznie przyspieszone, a dział handlowy zyskał profesjonalne i innowacyjne narzędzie pracy.

Jarosław Wojtal Dyrektor Handlowy, Kraków
Frapol Sp. z o.o.
Charlie Food & Friends

Z Baseline™ uporządkowaliśmy przepływ dokumentów pomiędzy restauracjami a centralą firmy. Wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów otworzyło przed nami duże możliwości i usprawniło przepływ informacji pomiędzy spółkami grupy.

Jan Rogala Vice Prezes Zarządu, Katowice
Charlie Food & Friends
Vision Express SP Sp. z o.o.

Baseline™ sprawdził się w dziale Kadr jako system do zarządzania elektronicznymi teczkami naszych pracowników oraz zamawiania papierowych oryginałów dokumentów.

Łukasz Makolądra Finance Manager, Warszawa
Vision Express SP Sp. z o.o.
Geotermia Podhalańska S.A.

Baseline™ wykorzystujemy z powodzeniem jako system odpowiedzialny za wsparcie i usprawnianie procesów obsługi obiektów i odbiorców ciepła.

Czesław Ślimak Prezes Zarządu, Zakopane
Geotermia Podhalańska S.A.
RiM Sp. z o.o.

Indywidualne dostosowanie systemu Baseline™ do naszych wymagań nie tylko usprawniło pracę wewnątrz firmy, ale również ułatwiło proces obsługi klienta.

Łukasz Kuźmiński Członek Zarządu, Warszawa
RiM Sp. z o.o.
Latis Logistics Sp. z o.o.

Najbardziej elastyczne rozwiązanie jakie można sobie wyobrazić. Z Baseline™ udało nam się zintegrować wszystkie procesy biznesowe i zredukować koszty ich obsługi. Zdecydowanie polecam dla innych.

Tomasz Kwiatkowski Dyrektor Zarządzający, Gdynia
Latis Logistics Sp. z o.o.