phone-icon

System do zarządzania
Kancelarią Prawną


Baseline™ to nowoczesny i wielofunkcyjny system do zarządzania Kancelarią Prawną
o modułowej architekturze i przyjaznym interfejsie użytkownika.

Zarządzanie kancelarią prawną w jednym miejscu

Prowadzisz Kancelarię więc przechowujesz dane w 10-ciu różnych miejscach i osobnych systemach? Nie jest to optymalny i bezpieczny sposób zarządzania danymi Twojej firmy i jej Klientów.

Baseline™ jest modułową platformą o nowoczesnym wyglądzie, która pomaga zarządzać Kancelarią oraz eliminuje konieczność użytkowania wielu dedykowanych programów.

zarządzanie kancelarią prawną
 • Obieg Pism i Faktur kosztowych

  Rejestrujesz w jednym miejscu wszystkie pisma przychodzące, wychodzące i faktury zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej. Czytaj więcej

 • Zarządzanie sprawami i projektami

  W Baseline™ zarządzasz sprawami klientów Kancelarii w sposób jaki lubisz i jaki potrzebujesz. Czytaj więcej

 • Centralna baza Kontrahentów

  Jednolita baza wszystkich kontaktów i kontrahentów Kancelarii to przede wszystkim porządek w firmie. Czytaj więcej

 • Fakturowanie na bazie Timesheet

  Proces wystawiania faktur przez Kancelarię został uproszczony i bazuje na zalogowanym czasie pracy w Projekcie. Czytaj więcej

 • Rejestr i wersjonowanie Umów

  Baseline™ posiada dedykowany moduł służący do archiwizacji oraz zarządzania Umowami z wykorzystaniem MS Office. Czytaj więcej

 • Kalendarz i Poczta e-mail

  Zintegrowaliśmy kalendarz i pocztę e-mail w taki sposób, aby dane te były dostępne również z poziomu systemu Baseline™. Czytaj więcej

 • Raporty i powiadomienia

  Baseline™ posiada bibliotekę gotowych raportów i zestawień kancelaryjnych w postaci tekstowej oraz graficznej. Czytaj więcej

program dla kancelarii

Elektroniczny Dziennik Podawczy to jedno centralne miejsce, do którego trafiają wszystkie pisma przychodzące takie jak faktury, umowy, pisma sądowe czy wezwania, zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej.

Rejestracja pism odbywa się w sposób zautomatyzowany, a każde pismo zostaje opatrzone sygnaturą Sprawy oraz unikalnym kodem QR, który jednoznacznie wskazuje na właściwy dokument w rejestrze.

Po zarejestrowaniu pisma zostaje ono przekazane do właściwej osoby w Kancelarii.

Zobacz jak to działa >
system do zarządzania kancelarią prawną

Codziennie w Kancelarii realizowanych jest wiele spraw i projektów, a co za tym idzie jesteśmy zmuszeni do gromadzenia ogromnej ilości danych w postaci maili, plików, ustaleń, notatek czy spotkań.

Baseline™ to jedno centralne miejsce, gdzie informacje dotyczące każdej sprawy przechowywane są w skatalogowanych pozycjach, a dostęp do nich jest intuicyjnie prosty i szybki.

W Baseline™ każda sprawa ma swojego opiekuna, historię aktywności, bilans finansowy oraz swój początek i koniec.

oprogramowanie dla kancelarii prawnych

CRM dla Kancelarii jest centralnym miejscem, wokół którego toczy się na co dzień mnóstwo tematów. Dlatego też stworzyliśmy jednolitą strukturę zbioru kontrahentów Kancelarii takich jak klienci, dostawcy, partnerzy czy podwykonawcy.

Każdy kontrahent posiada swoją historię współpracy, powiązane z nim dokumenty, faktury, maile czy Sprawy.

Dostęp do danych kontrahenta jest odpowiednio zabezpieczony i możliwy tylko dla wskazanych pracowników Kancelarii.

program do zarządzania kancelarią prawną

Pracując nad daną sprawą wykonywanych jest wiele czynności, które zostaną rozliczone z Klientem na koniec miesiąca lub po zrealizowaniu usługi. W Baseline™, każdy pracownik za pomocą elektronicznego formularza loguje czas pracy poświęcony danej sprawie.

Proces wystawiania faktur bazuje na raporcie Timesheet, dlatego też czas jego obsługi został skrócony do minimum.

Raportowanie Timesheet to nieocenione źródło informacji oraz narzędzie kontroli i optymalizacji pracy każdej Kancelarii.

oprogramowanie dla kancelarii prawnych

Baseline™ posiada dedykowany moduł służący do zarządzania Umowami. Z jednej strony Kancelaria ma możliwość przechowywania podpisanych skanów Umów z funkcją wyszukiwania pełnotekstowego, a z drugiej strony ma możliwość tworzenia i opiniowania nowych umów w formacie Word.

Autorska wtyczka Baseline™ dedykowana dla pakietu MS Office umożliwia obieg oraz wersjonowanie dokumentów zapewniając skuteczną kontrolę nad całym procesem zarządzania Umowami Kancelarii oraz jej Klientów.

program dla prawników

Kalendarz i poczta e-mail to dwa niezastąpione narzędzia w życiu każdej firmy. Zintegrowaliśmy je w taki sposób, aby dane z kalendarzy oraz poczty e-mail pracowników były dostępne również z poziomu systemu Baseline™.

Centralny kalendarz umożliwia podgląd najważniejszych wydarzeń oraz zaplanowanych spotkań z możliwością ich udostępniania innym osobom w Kancelarii.

Z kolei poczta e-mail jest automatycznie wiązana z danym kontaktem lub Sprawą przy pomocy dedykowanych wtyczek do MS Outlook, Gmail i innych klientów poczty.

crm dla kancelarii prawnej

Baseline™ posiada bibliotekę gotowych raportów i zestawień w postaci tekstowej oraz graficznej. Wbudowany kreator tworzenia raportów umożliwia przygotowanie praktycznie dowolnego zestawienia i udostępnienia go dedykowanym osobom w Kancelarii.

System Baseline™ czuwa 24h/7 nad terminowością realizacji zadań i wysyła użytkownikom automatyczne przypomnienia oraz powiadomienia dotyczące dokumentów, zadań jak i terminów wynikających z harmonogramu realizacji Spraw.

Efektywny system do zarządzania kancelarią prawną

Programy do zarządzania funkcjonują często jako odrębne ekosystemy. To powoduje, że przepływ informacji jest utrudniony, sprawy procedowane są wolniej, a funkcjonalności programów funkcjonujących osobno się ze sobą nie łączą. Baseline™ to rozwiązanie, które pozwoli ci to zmienić. Platforma pozwala wykorzystać nie tylko potencjał całego zespołu kancelarii, ale i budować mosty i poprawić przepływ informacji między poszczególnymi pracownikami.

To wszystko przekłada się na efektywność pracy twojej kancelarii, jakość obsługi poszczególnych klientów, tempo obiegu dokumentów i procedowania spraw, bezpieczeństwo danych, na których pracujecie jako zespół.

Bezpieczny program dla kancelarii prawnych

Dołożyliśmy starań, aby system Baseline™ był narzędziem bezpiecznym i zgodnym z obowiązującymi przepisami RODO. Dlatego też nasza firma uzyskała certyfikat „Data protected” gwarantujący, iż dane przetwarzane w systemie Baseline™ są odpowiednio zabezpieczone, a procedury związane z ich przetwarzaniem są regularnie przestrzegane.

Jako organizacja jesteśmy każdego roku audytowani przez niezależną, akredytowaną jednostkę TÜV Nord.

Zwiększaj wiedzę o procesach Kancelarii - planuj, realizuj, optymalizuj

Program do zarządzania Kancelarią Prawną przyczynia się nie tylko do lepszej obsługi Twoich klientów, lecz także do rozwoju zawodowego każdego z pracowników. Twoja Kancelaria ma szansę nie tylko notować coraz lepsze wyniki satysfakcji klientów, lecz także efektywnie się rozrastać. Dlatego też dedykowany system służący do zarządzania Kancelarią Prawną umożliwia spojrzenie na całość prowadzonych prac z szerszej niż dotąd perspektywy.

Zintegrowane oprogramowanie dla Kancelarii Prawnych jest szansą na automatyzację procesów kancelaryjnych i skalowanie Twojego biznesu bez konieczności ponoszenia kosztów zatrudnienia nowych pracowników.

Wypełnij formularz,

aby otrzymać ofertę lub umówić się na prezentację

Baseline Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Łagiewnicka 33a
30-417 Kraków
Tel #1: +48 12 311 86 45
Tel #2: +48 663 366 002

Wiadomość została wysłana - dziękujemy.
Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w prawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Baseline Sp. z o.o. Sp. k. podanych w formularzu, w celu uzyskania informacji o ofercie firmy Baseline Sp. z o.o. Sp. k. dotyczącej prezentacji produktu oraz kosztów wdrożenia i utrzymania systemu Baseline™.

Kontakt

Dowiedz się więcej

jak skutecznie wdrożyć system Baseline™ w swojej Kancelarii.

Umów się na prezentację >