phone-icon

Nowoczesny obieg dokumentów w firmie

Opublikowano:

Biznes, Technologia


Firma Baseline, wspólnie z jej technologicznym partnerem Brother Polska, stworzyli kompleksowe rozwiązanie elektronicznego obiegu dokumentów dedykowane dla klientów z różnych branż.

Połączenie niezawodnego sprzętu z najnowszą technologią oprogramowania zaowocowało opracowaniem jednolitego ekosystemu, który nie tylko usprawnia procesy związane z przepływem dokumentów w firmie, ale również optymalizuje czynności sprzedażowe, które z zasady muszą odbywać się poza biurem.

W odróżnieniu od klasycznego rozwiązania, obieg dokumentów dostarczany przez Baseline & Brother cechuje wysoki poziom automatyzacji związany z rejestracją pism przychodzących jak i wychodzących, oraz integracja z urządzeniami w zakresie poprawienia komfortu korzystania z rozwiązania przez użytkowników końcowych. Pracownicy rejestrujący dokumenty mają do dyspozycji drukarki etykiet z serii QL, na których drukowane są kody kreskowe QR, oraz urządzenia wielofunkcyjne z serii DCP oraz MFC. Urządzenia te umożliwiają skanowanie dokumentów w trybie batchowym (wiele pism jednocześnie) za pomocą technologii one-click (skanowanie jednym kliknięciem do CRM poprzez wbudowany interfejs Brother BSI). Wszystko to ma za zadanie skrócić do minimum czas potrzebny na ręczną obsługę procesów kancelaryjnych przez pracowników administracji oraz zminimalizować ryzyko zaginięcia lub opóźnień w przekazywaniu ważnych dokumentów firmowych takich jak faktury, umowy, pisma urzędowe.

Kreator workflow

Oprogramowanie Baseline™ umożliwia modelowanie własnych szablonów dokumentów oraz obiegów (workflow) z poziomu zwykłej przeglądarki www. Rozwiązanie może działać zarówno w chmurze jak i w infrastrukturze lokalnej klienta (in-house). Każdy z wymienionych modeli w pełni wspiera integrację z urządzeniami Brother funkcjonującymi w centrali lub oddziałach firmy.

Dla bardziej wymagających klientów przygotowany został w pełni mobilny obieg dokumentów bazujący na technologii Android, iOS oraz Bluetooth. Integracja aplikacji mobilnej Baseline™ z urządzeniami Brother klasy PocketJet oraz MPrint znacząco upraszcza i skraca czas realizacji procesów sprzedażowych. Handlowiec wyposażony w tablet oraz bezprzewodową drukarkę może podczas jednej wizyty handlowej przygotować elektroniczną umowę, wydrukować ją w formacie A4, uzyskać podpis, a następnie zeskanować wprost do systemu Baseline™. Taki schemat można z powodzeniem wykorzystać w innych wariantach sprzedaży takich jak vanselling czy merchandising.

Szczegółowa prezentacja rozwiązania znajduje się pod adresem www.optymalizujfirme.pl.

Korzyści z wdrożenia Baseline™