phone-icon

Elektroniczny odbiór dokumentów z Sekretariatu

Opublikowano:


Uruchomiliśmy w Baseline™ nowatorską metodę potwierdzania nadania oraz odbioru dokumentów papierowych z oraz do Sekretariatu. Niejednokrotnie zdarza się, iż uruchomienie elektronicznego obiegu dokumentów w firmie nie rozwiązuje w pełni problemów z dokumentacją papierową. Pisma przychodzące oraz faktury muszą zostać odebrane i przekazane do archiwum lub do właściciela procesu, co wymusza drukowanie i podpisywanie się na listach odbioru – czyli generowanie kolejnego papieru.

Pracownik chcąc odebrać dokumenty z Sekretariatu używa do tego celu aplikacji mobilnej Baseline™, która posiada funkcję skanowania kodów kreskowych. Jednym kliknięciem skanuje dokumenty i zatwierdza odbiór przez co zostają one oznakowane w systemie jako odebrane przez pracownika z bieżącą datą.

Podobnie funkcjonuje to w przypadku, gdy firma posiada oddziały, a wszystkie dokumenty muszą zostać wysłane pocztą do centrali. Wówczas nadawca w analogiczny sposób zatwierdza wysyłkę dokumentów do siedziby centrali i podpisuje ją własnym loginem przy użyciu aplikacji mobilnej Baseline™.