phone-icon

10 urodziny Baseline

Opublikowano:


Okrągła rocznica założenia firmy Baseline to okazja do wspomnień, dokonania oceny dotychczasowych osiągnieć oraz inspiracja do podejmowania dalszych planów rozwojowych.
Nasze 10 urodziny to bez wątpienia wyjątkowe wydarzenie, które wiele dla nas znaczy. Od ponad dekady usprawniamy procesy biznesowe naszych klientów. Ostatnie 10 lat to podróż pełna zakrętów i odcinków specjalnych wypełniona mniejszymi i większymi sukcesami. Codziennie wyznaczamy nowe cele, które konsekwentnie realizujemy i wciąż podnosimy poprzeczkę coraz wyżej.

Zaczynaliśmy jako niewielka organizacja, dzisiaj Baseline to spore grono ekspertów, których wiedza i doświadczenie to jedna z najważniejszych wartości w firmie. Okrągła rocznica to okazja do wspomnień, dokonania oceny dotychczasowych osiągnieć oraz inspiracja do podejmowania dalszych planów rozwojowych.

Jak to przekłada się na efekty?

– pomyślnie zrealizowaliśmy ponad 200 projektów wdrożeniowych;

– zakończyliśmy z sukcesem ponad 360 projektów rozwojowych;

– zbudowaliśmy partnerską sieć sprzedaży produktów firmy Baseline;

Misją naszej firmy jest wspieranie biznesu, przez profesjonalne świadczenie usług co przekłada się na budowanie długofalowych relacji,  to wszystko nie byłoby jednak możliwe bez wspaniałych ludzi oraz Was! Dlatego z okazji 10-lecie pragniemy podziękować Wszystkim naszym Klientom i Partnerom za wiele lat wyjątkowej i owocnej współpracy.