Nowe funkcjonalności we wrześniu 2017

Opublikowano:


We wrześniu 2017 światło dzienne ujrzała nowa wersja systemu 7.12.0, a razem z nią wiele ciekawych udogodnień i rozwiązań. Poniżej opisane zostały najważniejsze zmiany w bieżącej wersji systemu Baseline™.

Planer zadań
Nowe narzędzie w module Zadania umożliwia zaplanowanie kalendarza zadań tydzień po tygodniu. Planer sprawdza się idealnie w środowiskach informatycznych, gdzie występuje duża różnorodność i zmienność zadań w danym okresie czasu. Kalendarz zadań umożliwia planowanie aktywności dla pracowników w naszym zespole.

Pipeline – wygodny sposób zarządzania sprzedażą
Wprowadziliśmy nowy widok lejka sprzedażowego ułatwiającego zarządzanie bazą Szans sprzedażowych. Widok szczegółów Szansy sprzedażowej został ponadto rozbudowany o chronologiczną listę prezentującą historię działań. Nowy widok Pipeline wykorzystaliśmy również do prezentacji koszyków zadań i projektów.

Masowa wysyłka faktur sprzedaży
Uruchamiając w 2017 roku generator faktur sprzedażowych nie zapomnieliśmy o jakże ważnej funkcjonalności masowej wysyłki faktur elektronicznych drogą e-mail. Od teraz cały proces wystawiania i dystrybucji faktur jest w pełni zautomatyzowany.

Obsługa Faktur zaliczkowych
Rozbudowaliśmy mechanizm wystawiania faktur o kolejny ich rodzaj – Faktury zaliczkowe. Prosty i wygodny sposób rozliczania Faktur zaliczkowych sprowadza się wyłącznie do wskazania zaliczek podczas tworzenia faktury końcowej.

Rejestracja faktur kosztowych bez QR Code
Przygotowaliśmy alternatywny do standardowego mechanizm rejestracji faktur bez ich wcześniejszego znakowania kodem QR. Mechanizm znajduje zastosowanie w połączeniu ze skanerami posiadającymi opcję dzielenia stron na osobne pliki.

Pobieranie informacji z bazy aktywnych płatników VAT
Zintegrowaliśmy Baseline™ z VIES, czyli europejską bazą aktywnych płatników VAT. Każda zarejestrowana faktura kosztowa poddawana jest weryfikacji, a w przypadku wykrycia anomalii system zaalarmuje użytkownika o niezgodnościach.

Rozbudowana walidacja europejskich numerów VAT ID
Poszerzyliśmy algorytm weryfikacji podmiotów zagranicznych w zakresie rozpoznawania i walidowania numerów VAT ID. Podmioty należące do Unii Europejskiej będą weryfikowane specjalnym algorytmem dedykowanym dla danego kraju.

Integracja z SMSAPI oraz Bramka PlusGsm
Moduł komunikacyjny Baseline™ został rozbudowany o kolejnych dostawców usług SMS. W chwili obecnej jesteśmy zintegrowani z najpopularniejszymi platformami pre-paid oraz post-paid w Polsce.

Opcja odzyskiwania hasła logowania
Specjalnie dla zapominalskich wprowadziliśmy długo wyczekiwaną opcję resetowania hasła logowania. Możliwość resetu hasła dostępna jest standardowo z poziomu strony logowania.