phone-icon

Nowe funkcjonalności we wrześniu 2017

Opublikowano:


We wrześniu 2017 światło dzienne ujrzała nowa wersja systemu 7.12.0, a razem z nią wiele ciekawych udogodnień i rozwiązań. Poniżej opisane zostały najważniejsze zmiany w bieżącej wersji systemu Baseline™.

 

Nowe funkcje programu:
Obrazek
Planer zadań

Nowe narzędzie w modułach Zadania i Projekty umożliwia zaplanowanie kalendarza zadań tydzień po tygodniu. Planer sprawdza się idealnie w środowiskach informatycznych, gdzie występuje duża różnorodność i zmienność zadań w danym okresie czasu. Kalendarz zadań umożliwia planowanie aktywności dla pracowników w naszym zespole.

Obrazek
Pipeline – wygodny sposób zarządzania sprzedażą

Wprowadziliśmy nowy widok lejka sprzedażowego ułatwiającego zarządzanie bazą Szans sprzedażowych. Widok szczegółów Szansy sprzedażowej został ponadto rozbudowany o chronologiczną listę prezentującą historię działań. Nowy widok Pipeline wykorzystaliśmy również do prezentacji koszyków zadań i projektów.

Obrazek
Masowa wysyłka faktur sprzedaży

Uruchamiając w 2017 roku generator faktur sprzedażowych nie zapomnieliśmy o jakże ważnej funkcjonalności masowej wysyłki faktur elektronicznych drogą e-mail. Od teraz cały proces wystawiania i dystrybucji faktur jest w pełni zautomatyzowany.

Obrazek
Obsługa Faktur zaliczkowych

Rozbudowaliśmy mechanizm wystawiania faktur o kolejny ich rodzaj – Faktury zaliczkowe. Prosty i wygodny sposób rozliczania Faktur zaliczkowych sprowadza się wyłącznie do wskazania zaliczek podczas tworzenia faktury końcowej.

Obrazek
Rejestracja faktur kosztowych bez QR Code

Przygotowaliśmy alternatywny do standardowego mechanizm rejestracji faktur bez ich wcześniejszego znakowania kodem QR. Mechanizm znajduje zastosowanie w połączeniu ze skanerami posiadającymi opcję dzielenia stron na osobne pliki.

Obrazek
Weryfikacja kontrahentów w bazie europejskich płatników VAT

Zintegrowaliśmy Baseline™ z VIES, czyli europejską bazą aktywnych płatników VAT. Każda zarejestrowana faktura kosztowa poddawana jest weryfikacji, a w przypadku wykrycia anomalii system zaalarmuje użytkownika o niezgodnościach.

Obrazek
Walidacja europejskich numerów VAT ID

Poszerzyliśmy algorytm weryfikacji podmiotów zagranicznych w zakresie rozpoznawania i walidowania numerów VAT ID. Podmioty należące do Unii Europejskiej będą weryfikowane specjalnym algorytmem dedykowanym dla danego kraju.

Obrazek
Integracja z SMSAPI oraz Bramką PlusGsm

Moduł komunikacyjny Baseline™ został rozbudowany o kolejnych dostawców usług SMS. W chwili obecnej jesteśmy zintegrowani z najpopularniejszymi platformami pre-paid oraz post-paid w Polsce.

Obrazek
Resetowanie hasła logowania

Specjalnie dla zapominalskich wprowadziliśmy długo wyczekiwaną opcję resetowania hasła logowania. Możliwość resetu hasła dostępna jest standardowo z poziomu strony logowania.